Питання вступу України до Митного союзу поки не актуальний - В. Янукович - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Питання вступу України до Митного союзу поки не актуальний - В. Янукович

Говорити про можливість приєднання України до Митного союзу (МС) Росії, Білорусі та Казахстану можна буде не раніше ніж через рік, коли з'являться реальні результати роботи об'єднання, знову заявив президент України В. Янукович, передає прес-служба УЗА, посилаючись на повідомлення ІА " Інтерфакс ".

"Що стосується Митного союзу, я також відповідав на це питання неодноразово. Повторюю, що Митний союз, який створений між Росією, Білоруссю і Казахстаном, він тільки почав працювати. Ми ще не знаємо результатів роботи Митного союзу, хоча б економічних результатів", - сказав В. Янукович.

Зокрема, президент підкреслив, що поки не відомо, як вплине на ситуацію в ТС вступ Росії до Світової організації торгівлі.

Крім того, за словами В. Януковича, ще не вступило в силу угода про створення зони вільної торгівлі між країнами СНД, а Україну ініціювала його одночасну ратифікацію парламентами країн СНД.

"На ці запитання відповідей поки немає. Найближчим часом, через рік-півтора, ми побачимо результати. Якщо це буде нам вигідно, і буде відповідати нашим національним інтересам, ми будемо розглядати варіанти вирішення цього питання", - підкреслив глава української держави.

Крім того, В. Янукович в черговий раз зазначив, що питання вступу України до МС вимагає внесення змін до Конституції або ж він має бути розглянутий на Всеукраїнському референдумі.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини