М. Азаров знає, як забезпечити Україну достатньою кількістю здоровою і недорогий їжі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

М. Азаров знає, як забезпечити Україну достатньою кількістю здоровою і недорогий їжі

Прем'єр-міністр України М. Азаров упевнений, що село здатне забезпечити країну достатньою кількістю здоровою і недорогий їжі. Про це він сказав 27 липня 2011 відкриваючи засідання уряду, передає ІА "UBR".

За його словами відповідні висновки він зробив після відвідин оптового ринку "Столичний" і Полтавської області. "У нас хороший урожай і ми можемо його зберегти і створити, так би мовити, запас запасів і почати відновлювати продуктивне тваринництво, а також при цьому зберігати стабільні ціни для споживачів", - сказав М. Азаров.

Також прем'єр у черговий раз зазначив, що на оптовому ринку "Столичний" ціни на овочі на третину нижче, ніж у супермаркетах.

"Але вони забезпечують виробнику гідний прибуток. Решта - невиправдана прибуток зайвих посередників. Це саме, я побачив в Полтавській області. Ціна виробника і торговельна надбавка втричі менше звичайного", - підкреслив керівник уряду. Він заявив, що створення інфраструктури для виробників дозволить знизити ціни.

Прем'єр також запевнив, що уряд зможе тримати ціни на соціальні сорти хліба на нинішньому рівні і їх підвищення не буде до літа 2012 р. "Це не я придумав. Це відповідальну заяву керівника великого хлібопекарського підприємства забезпечує хлібом 4 області", - резюмував прем'єр.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини