Асоціація фермерів України вимагає провести референдум щодо закону про ринок землі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Асоціація фермерів України вимагає провести референдум щодо закону про ринок землі

Верховна Рада Україна (ВР) на наступному тижні може прийняти в цілому закон про ринок землі. Про це заявив голова спілки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів І. Томич. У свою чергу, президент асоціації фермерів та приватних землевласників України Н. Міркевич заявив про необхідність проведення всеукраїнського референдуму щодо закону про ринок землі.

"Є велика ймовірність, і ми цього боїмося, що прийнятий в першому читанні закон про ринок землі винесуть на розгляд профільного комітету ВР, а потім візьмуть в цілому. І це при тому, що широкого обговорення цього закону, в тому числі з фермерами, не було ", - заявив І. Томич.

За його словами до проекту закону вже підготовлено 1063 поправки, але "права фермерів повністю нівелюються в проекті закону, адже не прописані умови отримання фінансових кредитів і купівля-продаж здійснюватиметься одиницями Тому ми проти.", - Додав І. Томич.

"Ми будемо піднімати питання про необхідність проведення всеукраїнського референдуму щодо продажу землі с / х значення", - заявив Н. Міркевич.

Крім того, Н. Міркевич додав: "Ми виступаємо проти прийняття цього закону, адже в результаті, скуповувати землю будуть великі агрохолдинги, а фермери позбавлятися цього права, позбавлятися землі".

Нагадаємо, ВР прийняла в першому читанні закон про ринок землі 9 грудня 2011

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини