У 2011 р. компанія "Бісквіт-Шоколад" скоротила випуск кондитерських виробів на 4,7% - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2011 р. компанія "Бісквіт-Шоколад" скоротила випуск кондитерських виробів на 4,7%

Один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні корпорація "Бісквіт-шоколад" (Харків) в 2011 р. виробила 61,1 тис. т продукції, що на 4,7% менше, ніж у 2010 р., пише ІА "TradeMaster".

Як говориться в повідомленні компанії, обсяг виробництва в грошовому вираженні зріс на 9% - до 932,2 млн. грн.

Експорт продукції в 2011 р. в натуральному вираженні виріс на 8,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. - майже до 27 тис. т. В цілому "Бісквіт-шоколад" експортував свою продукцію в 24 країни.

За словами президента корпорації А. Коваленко, зниження обсягів виробництва викликане падінням попиту в кінці 2011 р. "Ми в грудні свідомо не стали накопичувати запаси готової продукції, а входили в новий рік з мінімальними складськими залишками. В IV-му кварталі позначилося падіння попиту за всієї галузі, так що, вважаю, ми спрацювали адекватно ситуації на ринку ситуації ", - прокоментувала підсумки року А. Коваленко.

Говорячи про плани на 2012 р., президент корпорації зазначила, що пріоритетними напрямками будуть продовження модернізації виробництва, а також зниження собівартості виробництва за рахунок зменшення невиробничих витрат і економії енергоресурсів.

Довідка: Корпорація "Бісквіт-Шоколад" заснована в 2004 р. До її складу входять АТЗТ "Кондитерська фабрика" Харків'янка ", АТЗТ" Харківська бісквітна фабрика ", ТОВ" Торговий дім "Престиж", ВАТ "Первухінський цукровий завод", ТОВ "Красноградський млин ", ЗАТ" Агрофірма ім. Г.Сковороди ", ТОВ" Агрофірма "Петропавлівка". Корпорація випускає продукцію під однойменним брендом.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини