Компанія "Креатив Груп" залучила синдикований кредит в $ 130 млн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Креатив Груп" залучила синдикований кредит в $ 130 млн.

Компанія "Креатив Груп", що управляє одним з найбільших виробників масложирової продукції в Україну промисловою групою "Креатив" (Кіровоград), залучила синдикований кредит $ 130 млн. Про це повідомила прес-служба консультанта по угоді - міжнародної юридичної фірми Salans.

Кредиторами в цій угоді виступили: Укрсоцбанк, Erste Group Bank AG (Австрія) і ВТБ Банк. UniCredit Bank AG і Укрсоцбанк виступили в якості уповноважених організаторів та агентів.

Кредитна лінія передбачає надання двох підтверджених короткострокових траншів із щорічним продовженням терміну кредиту. "Креатив Груп" використовує залучені кошти для фінансування сезонної програми із закупівлі насіння соняшнику, його зберігання та переробки в соняшникову олію. Фахівці Salans надали юридичну підтримку з цієї транзакції, включаючи підготовку кредитного договору та документації по забезпеченню.

Як повідомлялося, до складу промислової групи "Креатив" входять 5 виробничих підприємств: завод модифікованих жирів, завод модифікованих жирів і маргаринів, олійноекстракційний завод, завод з виробництва м'яких маргаринів і спредів, завод з виробництва майонезів і соусів, а також елеваторний комплекс. Компанія випускає масложирову продукцію під ТМ "Сонола", ТМ "Делікон" і ТМ "Дивное".

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини