МінАПіП Україні через місяць презентує програму розвитку сільських територій - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП Україні через місяць презентує програму розвитку сільських територій

Міністерство аграрної політики і продовольства Україні через місяць презентує програму розвитку сільських територій в Україну. Про це на прес-конференції повідомив міністр аграрної політики і продовольства М. Присяжнюк.

За його словами, з прийняттям програми жителі сіл відчують позитив. "Протягом місяця ми презентуємо програму розвитку сільських територій. Розвиток села для нас є пріоритетом. Уже незабаром в селі відчують позитив. Допоможе в цьому і земельна реформа. Так, відрахування 1% від оренди земельних паїв принесе сільським радам в Україну понад 5 млрд. грн. ", - сказав М. Присяжнюк.

Як повідомлялося раніше, на початку лютого 2010 р. уряд схвалив Концепцію Державної цільової програми сталого розвитку сільських територій на період до 2020 р.

Мета даної програми - підвищення рівня життя сільського населення, охорона навколишнього природного середовища, збереження природних, трудових і виробничих ресурсів, підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва.

Концепція передбачає шляхи і способи вирішення проблем сільських територій. Так, зокрема, планується створення сприятливих умов для проживання населення на сільських територіях шляхом впровадження соціальних стандартів і нормативів відповідно до європейських, розвитку об'єктів соціальної інфраструктури, сприяння створенню комунальних підприємств для побутового обслуговування сільського населення та благоустрою сільських населених пунктів, підвищення якості освітніх послуг , розвитку сільського аграрного туризму, народних промислів, підприємництва та ін

Виконання Програми забезпечить підвищення рівня зайнятості та збільшення доходів сільського населення, розвиток інженерної та соціальної інфраструктури сільських населених пунктів і поліпшення екологічної ситуації в сільській місцевості.

Витрати для виконання Програми будуть здійснюватися за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також сільських і селищних громад, приватних інвестицій. Крім того, буде залучатися міжнародна технічна та фінансова допомога.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини