Росія на тижні введе заборону на ввезення сирної продукції деяких українських виробників - Г. Онищенко - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Росія на тижні введе заборону на ввезення сирної продукції деяких українських виробників - Г. Онищенко

Заборона на ввезення в Росію сирної продукції деяких українських виробників, яка не відповідає російським вимогам, буде введений на цьому тижні. Про це заявив глава Росспоживнагляду Г. Онищенко, передає ІА "Інтерфакс-Україну".


"Офіційна влада України після контактів з нами ніяких пропозицій щодо нормалізації ситуації не зробили, що змушує нас, починаючи з наступного тижня, почати вилучення і заборону поставок ряду виробників на територію РФ, для чого будуть дані відповідні вказівки митним органам", - заявив Г. Онищенко 5 лютого 2012

Він повідомив, що Росспоживнагляд продовжує вивчати ситуацію, пов'язану з поставками в Росію окремих видів молочної продукції з України.

"За останніми даними, в ряді суб'єктів РФ виявлена ​​відібрана з торгових мереж сирна продукція, яка не відповідає технічному регламенту на молоко і молочну продукцію, затвердженого законом РФ # 88", - зазначив Г. Онищенко.

Так, в Орловській області, за його словами, така невідповідність виявлено у зразках сиру "Російського", виробленого "Пирятинський сирзавод" (Полтавська обл.).

Згідно з його даними, в Краснодарському краї в 20 зразках "відзначено невідповідність вимогам по жирокислотному складу продукту" таких виробів, як: "Сир Сметанковий" виробництва "Гадячсир" (Полтавська обл.), Сир "Король Артур" (ПП "Рось", Охтирський сиркомбінат, Сумська обл.), сир твердий "Мармуровий" (ПП КФ "Прометей", філія "Менський сир", Чернігівська обл.), сир "Пирятинський класичний" ("Пирятинський сирзавод"), сир Сметанковий ("Сирніч", Лозівський молочний завод, Харківська обл.), сир твердий "Голландія" ("Дубномолоко", м. Дубно), сир мармуровий "Славія" Баштанського сирзаводу і т.д. ".

"Як ми бачимо, ситуація не змінюється на краще, географія поширення сирів, які не відповідають вимогам законодавства, збільшується", - заявив Г. Онищенко.

Поки, зазначив він, Росспоживнагляд вживає заходів відповідно до ст.14.43, ч.1 КпАП - вилучає таку продукцію з продажу "як не відповідну законодавству щодо захисту прав споживачів".

"Враховуючи непродуктивність контактів з міністерством сільського господарства (Україна - ІФ), ми перейдемо на формат взаємодії з конкретними заводами-виробниками без участі офіційної влади України, зарекомендували себе як неспроможних в рішенні, в общем-то, досить рядових питань", - заявив Г . Онищенко.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини