Група "Агротрейд" відклала IPO в 2011 р. через несприятливі ринкові умови - В. Кожем'яко - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Група "Агротрейд" відклала IPO в 2011 р. через несприятливі ринкові умови - В. Кожем'яко

Агропромислова група "Агротрейд" відклала первинну публічну пропозицію акцій (IPO), заплановане на осінь 2011 р., через несприятливі ринкові умови. Про це в інтерв'ю "ИнвестГазете" повідомив генеральний директор компанії В. Кожем'яко.


"Так, восени минулого року ми розглядали проведення IPO. Однак через те, що ринки повели себе недружелюбно, відклали проект", - сказав він. У теж час, за словами В. Кожем'яко, компанія готова до розміщення на 95% і може здійснити IPO "в будь-який момент".

Як повідомив гендиректор "Агротрейд", чистий дохід компанії в 2011 р. склав близько $ 200 млн., що на 7% більше показника за 2010 р. ($ 187 млн.), показник EBITDA склав близько $ 34 млн.

Крім того, за даними компанії, обсяг експорту зерна в 2011 р. скоротився на 35,5% - до 400 тис. т. В. Кожем'яко також повідомив, що не виключає можливості об'єднання з іншими гравцями ринку "Якщо будуть які-небудь гідні пропозиції , завжди готові обговорювати ", - зазначив він.

Довідка: агропромислова група "Агротрейд", підконтрольна В. Кожем'яко, працює на українському зерновому ринку з 1998 р. До складу групи входять 11 елеваторів і хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання 530 тис. т в п'яти регіонах України: Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській та Луганській областях.

В управлінні групи перебувають 45 тис. га сільськогосподарських угідь в Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях.

Чистий дохід "Агротрейд" в 2010 р. виріс на 57,7% - до $ 187 млн., обсяг експорту зерна склав 620 тис. т.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини