2/3 працюючих на Україну цукрових заводів можуть зникнути - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

2/3 працюючих на Україну цукрових заводів можуть зникнути

2/3 працюючих на Україну цукрових заводів можуть зникнути

У разі прийняття законопроекту про ринок землі 2/3 нині працюючих цукрових заводів можуть зникнути. Про це йдеться в проекті звернення Міжнародного круглого столу з проблем законопроекту "Про ринок землі" (№ 9001-Д), яке завтра буде направлено керівництву країни з проханням не допустити прийняття даного документа, передає кореспондент РБК-України.

"Зміни, які вносяться перехідними положеннями цього законопроекту в ст. 22 Земельного кодексу, взагалі не передбачають, що орендарями землі сільськогосподарського призначення можуть бути юридичні особи ... За таких обставин умови господарювання для підприємств АПК надзвичайно погіршаться, що, крім усього іншого, створить для них надзвичайні труднощі в розрахунках з фінансово-кредитними договорами, в тому числі із зовнішніми кредиторами, призведе до значного зменшення капіталізації українських аграрних компаній на міжнародних фінансових ринках. Особливо болючим це буде для сахоропроізводства, де концентрація оренди земель близько заводів (в радіусі 15 - 30 км - по 30-40 тис. га) продиктована логістичними та технологічними особливостями цієї галузі, необхідністю гарантованого забезпечення потреб у сировині власного виробництва. У разі прийняття згаданих норм законопроекту 2/3 з нині працюючих цукрових заводів можуть припинити свою роботу ", - говориться в проекті звернення, який є в розпорядженні РБК-Україна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Миркевич заявив про необхідність проведення всеукраїнського референдуму щодо закону про ринок землі.

ВР ухвалила в першому читанні закон про ринок землі 9 грудня 2011

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини