В Адміністрації Президента України не розуміють причин "сирної війни" з Росією - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В Адміністрації Президента України не розуміють причин "сирної війни" з Росією

В Адміністрації президента України не бачать загрози повторення торгових воєн з Росією в колишніх масштабах. До того ж в Україні не можуть зрозуміти, що ж стоїть за словесною риторикою між профільними відомствами.

Коментуючи претензії російської сторони до українських виробникам сиру, радник президента - керівник головного управління Адміністрації президента з питань міжнародних відносин А. Гончарук зазначив, що "словесна риторика на цю тему не дає чіткої відповіді на те, що відбувається в дійсності".

На його думку, необхідно "підняти" рівень дискусії, можливо, на рівень відповідних міністерств для більш чіткої оцінки ситуації.

Як повідомлялося, глава Росспоживнагляду Г. Онищенко на початку року заявив, що всі до єдиного зразки українських сирів, відібрані в Москві, містять пальмове масло, при цьому інформації на упаковці про це немає. Він також не виключив, що український сир можуть заборонити ввозити в Росію чи вилучити з обігу після наступної перевірки відомства.

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України до 13 лютого планує проінспектувати всі молокопереробні підприємства країни на предмет фальсифікації сирів.

Однак заборона на ввезення до Росії сирної продукції деяких українських виробників, яка не відповідає російським вимогам, буде введений на цьому тижні.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини