МінАПіП Україна шукає спільні з РФ підходи до перевірок якості української продукції - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП Україна шукає спільні з РФ підходи до перевірок якості української продукції

Міністерство аграрної політики і продовольства Україні шукає спільні з Російською Федерацією підходи до перевірок якості української продукції. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики і продовольства А. Сень.

"Ми шукаємо спільні підходи щодо того, щоб це (перевірки - ІФ) робилося не в односторонньому порядку", - сказав він 7 лютого 2012 р., коментуючи ситуацію з поставками українських сирів у РФ.

На думку чиновника, сторонам необхідно визначити методику відбору продукції та дослідження її якості.

"Якщо вже вивчати якість української продукції, то визначити, по-перше, методику відбору, щоб це було в присутності або українських офіційних осіб, або, ще краще, українських виробників. По-друге, необхідна загальна методика досліджень, тому що вони можуть бути різні і давати різні результати ", - вважає заступник міністра.

Що стосується заяв керівника Росспоживнагляду Г. Онищенко про введення з 7 лютого ц.р. заборони на ввезення до Росії сирів деяких українських виробників, А. Сень зазначив, що "ми працюємо з Росією з цього питання".

Як повідомив Г. Онищенко, Росспоживнагляд з 7 лютого 2012 ввів заборону на ввезення до Росії сирів деяких українських виробників, які посіли неконструктивну позицію у вирішенні проблеми якості даної продукції.

Глава Росспоживнагляду зазначив, що в ході перевірок, проведених в 62 суб'єктах РФ, було відібрано 178 зразків української продукції, з них 38 не відповідали встановленим нормативам по жирокислотному складу жирової частини продукту.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини