Компанія "Авангард" планує збільшити потужності заводу з переробки яйця "Імперово Фудз" в 3,3 рази - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Авангард" планує збільшити потужності заводу з переробки яйця "Імперово Фудз" в 3,3 рази

Агрохолдинг "Авангард" планує Збільшити потужності по переробці яєць заводу "Імперово Фудз" в 3,3 рази - до 10 млн. шт. в день, передає ІА "Fixygen", посилаючися на Повідомлення ІА "Інтерфакс".


Згідно біржового Повідомлення КОМПАНІЇ, проект буде реалізовуватіся в два етапи.

Зокрема, передбачається, Що перша черга проекту буде введена в експлуатацію в грудні 2012 р., В результаті Чого потужності підпріємства з переробки яєць збільшаться з 3 до 6 млн. шт. в день. За завершенні іншого етап проекту в ліпні 2013 р. завод зможите переробляті 10 млн. шт. яєць в день.

Довідка: "Авангард" - вертикально-інтегрованій холдинг, Який спеціалізується на віробніцтві яєць и яєчніх продуктів, є найбільшім гравцем на Українському Ринку. "Агрохолдинг" в I півріччі 2011 р. збільшів консолідованій чистий прибуток на 8% в порівнянні з аналогічнім періодом 2010 р. - До $ 67 млн., а йо консолідована виручка зросла на 35% - до $ 223,9 млн.

У квітні-травні 2010 р. холдинг здійснів IPO на Лондонській фондовій біржі (LSE), розмістівші (з урахування опціону) 21,7% акцій на Загальну суму близьким $ 208 млн.

Агрохолдинг "Авангард" в 2011 р. вироби 5,95 млрд. яєць, Що на 34,7% більше, Ніж у 2010 р., и ставши іншим виробник яєць в Світі.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини