У 2012 р. холдинг "Урожай" планує реалізувати ряд інвестиційних проектів по збільшенню виробництва майонезу - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2012 р. холдинг "Урожай" планує реалізувати ряд інвестиційних проектів по збільшенню виробництва майонезу

У 2012 р. агропромисловий холдинг "Урожай" планує реалізувати ряд інвестиційних проектів на суму 3,6 млн. грн., В тому числі з модернізації вакуумно-гомогенізований установки "Koruma" - 1,1 млн. грн. і щодо збільшення потужності установки безперервної дії "Shredder" - 2,5 млн. грн. Про це під час "Дня відкритих дверей" на майонезній фабриці в Донецьку повідомив генеральний директор агропромислового холдингу "Урожай" А. Дащенко, передає прес-служба холдингу.


У 2012 р. агрохолдинг планує значно збільшити обсяги випуску та реалізації майонезу за рахунок модернізації виробничих потужностей, виведення на український ринок нової торгової марки в сегменті майонезів для гурманів, ефективного розширення географії продажів, у тому числі за рахунок споживачів ближнього зарубіжжя - Білорусі, Молдови, Чехії, Болгарії.

Відповідаючи на запитання журналістів, А. Дащенко зазначив, що в 2011 р. на майонезній фабриці в Донецьку було вироблено понад 17 тис. т майонезу, що забезпечило агрохолдингу "Урожай" третє місце в Україні по виробництву майонезу. На додаток до майонезу "Провансаль" (67%) і "Європейський" (72%) відомої ТМ "Славолія", в 2011 р. агрохолдинг випустив майонези "Домашній" (50%) і "Легкий" (30%). Слідуючи назустріч побажанням споживачів, в 2011 р. агрохолдинг "Урожай" придбав і ввів в дію новий апарат для фасовки майонезу в упаковці від 400 до 800 грам, сума інвестицій склала 1,5 млн. грн.

Довідка: агропромисловий холдинг "Урожай", який входить до Групи Lauffer, займається оптовими закупівлями, зберіганням і переробкою зернових та олійних культур, виробництвом та реалізацією продуктів харчування, розвитком власних торгових марок. Він об'єднує маслоекстракційний завод в місті Слов'янськ, мелькомбінати в Маріуполі і Донецьку, макаронну і майонезну фабрики в Донецьку, елеватори і зерносховища в Центральній та Східній Україні.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини