ГК "Агроліга" ​​налагодила експортні поставки власного соняшникової олії - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ГК "Агроліга" ​​налагодила експортні поставки власного соняшникової олії

ГК "Агроліга" почала здійснювати продаж соняшникової олії власного виробництва на експорт. Укладено контракт з швейцарською компанією Allseeds на поставку масла в порт Миколаїв. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби групи компаній.

"Розвиток експорту - пріоритетне завдання на 2012 р. У цьому зв'язку також підписаний договір про співробітництво з великою українською компанією" Sinton ", яка багато років спеціалізується на експортних операціях. В рамках такої співпраці відбудеться об'єднання досвіду торгує компанії з компанією виробничої, що дає величезні перспективи розвитку ", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, в січні 2012 р. на повну потужність переробки вийшла перша лінія оновленого маслозаводу ГК "Агроліга". Проектна потужність першої лінії - 70 т переробки соняшнику на добу. Після переобладнання потужність тільки першої виробничої лінії на 27% перевищує потужність всього заводу ще рік тому. Середній вихід олії становить 41-42%, що відповідає плановим показникам.

На заводі були повністю замінені преси, нагрівальне обладнання, продукто-та мастилопроводи, розширено ємності зберігання. Переобладнання стартувало в травні 2011 р.

Зараз закінчується монтаж 2-й лінії. Її запуск намічений на кінець лютого 2012 р. На кінець зими група компаній планує завершити наладку і налаштування обладнання і вийти на обсяги переробки 55 тис. т соняшнику на рік. Кошти на нове обладнання було залучено на Варшавській фондовій біржі.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини