Пирятинському сирзавод призупиняє виробництво сирів - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Пирятинському сирзавод призупиняє виробництво сирів

Один з найбільших українських виробників молочної продукції - "Молочний альянс" припиняє виробництво сирів на Пирятинському сирзаводі (Полтавська обл.) Через заборону поставок цього продукту в РФ.

"Ми змушені зупинити виробництво сиру на Пирятинському сирзаводі, відмовитися від значних обсягів молока, яке завод купував у господарств і населення. У той же час ми будемо продовжувати переговори, намагаючись обопільно вирішити незрозумілу для нас проблему", - йдеться в повідомленні холдингу, поширеній 8 Лютий 2012

При цьому керівництво компанії відзначає, що сприйняло рішення Росспоживнагляду заборонити ввезення та реалізацію сирів Пирятинського сирзаводу в Росії з "тривогою, нерозумінням і надією, що дана ситуація все ж зміниться". Разом з тим в компанії підкреслили, що їх завод "не проводив, не проводить і не планує проводити сирний продукт". "У нас навіть немає обладнання, за допомогою якого можна було б вносити рослинні жири в суміш для варіння сиру", - наголошується в повідомленні. "Молочний альянс" нагадав, що завод перевіряли численні комісії України і Росії і холдинг готовий пройти повторні перевірки в будь-який момент.

Як наголошується в повідомленні, компанія звернулася з проханням до партнерів, які реалізують пирятинські сири в РФ, здати наявні в них зразки на експертизу в незалежні російські лабораторії. "Аналізи підтвердили, що вся продукція відповідає вимогам російського техрегламенту", - підкреслює "Молочний альянс". У холдингу відзначають, що рішення Росспоживнагляду завдало компанії значний фінансовий збиток, вдарило по іміджу чесного виробника, що також негативно впливає і на ситуацію на внутрішньому ринку.

"Закрито для експорту три найбільші сироварних підприємства України, які разом займають половину українського експорту в Росію. Українському ринку такі обсяги сирів не потрібні", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 7 лютого 2012 глава Росспоживнагляду Г. Онищенко розпорядився вилучити з продажу в РФ і призупинення ввезення в країну сирної продукції трьох українських виробників: "Прометей" (Чернігівська обл.), "Пирятинський сирзавод" та "Гадячсир" (обидва - Полтавська обл.). Раніше російська сторона заявила, що в українських сирах виявлена ​​велика кількість пальмового масла, що спростували на Україну.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини