Близько 80% с / г техніки на підприємствах України відпрацювало амортизаційний термін експлуатації - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Близько 80% с / г техніки на підприємствах України відпрацювало амортизаційний термін експлуатації

Близько 80% наявної у сільськогосподарських підприємств техніки відпрацювало амортизаційний термін експлуатації. Такі дані наводяться в повідомленні Рахункової палати України.

"При цьому частина технічних засобів, придбаних за кошти державного бюджету і переданих сільгосптоваровиробникам в лізинг, коливається в межах 3% від щорічної потреби", - йдеться в повідомленні.

Нормативно-правова база, що регулює використання коштів державного бюджету на зазначені цілі, є недосконалою. Окремі її норми неузгоджені, суперечливі, а тому не сприяють поліпшенню матеріально-технічного оснащення сільськогосподарських підприємств.

Згідно висновку аудиторів Рахункової палати, державна підтримка сільськогосподарських підприємств через систему фінансового лізингу вимагає подальшого розвитку і вдосконалення.

"Вимагають також удосконалення як система планування видатків державного бюджету, що спрямовуються на закупівлю техніки та подальшу передачу її на умовах фінансового лізингу, так і система внутрішнього контролю за цільовим та результативним використанням коштів", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк заявляв, що аграрії Україна закупили в 2011 р. сільгосптехніку на 3,2 млрд. грн.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини