Компанія "Київ-Атлантик Україна" планує випустити облігації на 50 млн. грн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Київ-Атлантик Україна" планує випустити облігації на 50 млн. грн.

ПрАТ "Київ-Атлантик Україна" (Київська обл.), Що спеціалізується на сільськогосподарському виробництві, планує випустити облігації серій "А" на 22 млн. грн. і "В" на 28 млн. грн. з терміном обігу 1,5 року.

Згідно проспекту емісії облігацій компанії, андеррайтером випуску виступає компанія "Фоїл Сек'юрітіз Нью Юроп". Процентна ставка для облігацій серії "А" встановлена ​​на рівні 16%, серії "В" - 12% річних. Номінал облігацій становить 1 тис. грн.

Планується публічне розміщення облігацій на фондовій біржі ПФТС (Київ) з ​​20 лютого по 21 травня 2012 р. Як наголошується в проспекті, власником 99,68% акцій ПрАТ "Київ-Атлантик Україна" є данська компанія Atlantic Agro Holding ApS. ПрАТ володіє комплексом, який включає комбікормовий завод, елеватор, цех по переробці сої, макаронний і борошномельний цеху. Компанія відзначає, що продажі комбікормів займають 40-50% в її загальних обсягах реалізації, продукція маслоцеху - 22%.

Згідно проспекту, потужності борошномельного та макаронного цехів використовуються на 10% і підлягають модернізації. "Київ-Атлантик Україна" планує інвестувати 15 млн. грн. в розширення потужностей комбікормового заводу і своїх складських приміщень і 5 млн. грн. на закупівлю сільськогосподарської техніки.

Чистий дохід ЗАТ за 9 місяців 2011 р. склав 151,8 млн. грн., Чистий збиток - майже 17,9 млн. грн.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини