Україна з початку 2012 р. повернула з країн СНД 6,5 тис. піввагонів свого інвентарного парку - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна з початку 2012 р. повернула з країн СНД 6,5 тис. піввагонів свого інвентарного парку

З початку 2012 р. ГК "Укрзалізниця" повернула з країн СНД 6488 піввагонів свого інвентарного парку. Третина, а це 2272 повернутих напіввагонів, які інтенсивно використовувалися за кордоном, зараз вимагають різних видів ремонтів через незадовільний технічний стан. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби ГК.

У прес-службі зазначили, що напіввагони "Укрзалізниці", що раніше належали інвентарному парку і дешеві у використанні, експлуатувалися залізничними адміністраціями інших країн до повного зносу.

"Так, російський напіввагон в Україну знаходиться в обороті 5-5,5 доби, тоді як українські залишаються на території країн СНД протягом місяця і більше, оскільки плата за його використання нижче власних вагонів країн СНД. На сьогодні в країнах Співдружності, переважно в Росії, ще знаходиться 495 піввагонів ", - відзначають в" Укрзалізниці ".

Так, з метою збереження та ефективного використання вантажного парку, "Укрзалізниця" змінила статус 50850 піввагонів з "інвентарного" на "власний" і передала для проведення різних видів ремонтів на баланс державних підприємств, які підпорядковані "Укрзалізниці" - ДП "Дарницький вагоноремонтний завод "і ДП" Укрспецвагон ".

"Зі зміною статусу на" власний ", залізничні адміністрації не зможуть і далі використовувати напіввагони, так як зі статусом інвентарного парку, оскільки змушені будуть узгодити це з власником рухомого складу", - йдеться в повідомленні.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини