Від експорту зернових слід утриматися - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Від експорту зернових слід утриматися

Від експорту зернових слід утриматися

Міністерство аграрної політики і продовольства України просить зернотрейдерів, що працюють на вітчизняному ринку, утриматися від експорту пшениці до прояснення ситуації з пересівом озимих.

"Ми закликаємо трейдерів при укладенні контрактів акуратно дивитися в найближчі два місяці на пшеницю на внутрішньому ринку і не включати її до переліку першочергових інтересів. Ось на ячмінь і кукурудзу - будь ласка. Важливо, щоб ми не вивезли той обсяг, який буде для внутрішнього ринку критичним ", - сказав журналістам директор департаменту аграрних ринків Мінагропроду Сергій Кваша в четвер в Києві.

Він вважає, що в умовах відсутності чітких оцінок можливої ​​загибелі озимих Україна не можна активно експортувати пшеницю.

"Зараз оцінки пересівання озимих коливаються від 2 млн га до 3 млн га. Розрив в 1 млн га - це досить багато", - зазначив С.Кваша.

При цьому він підкреслив, що озимі є основною складовою продовольчих зернових ресурсів. Директор департаменту зазначив, що стриманий експорт пшениці дозволить уникнути введення державою будь-яких обмежень.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини