Число українських виробників сирів, чия продукція забороняється до ввезення в РФ, може зрости - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Число українських виробників сирів, чия продукція забороняється до ввезення в РФ, може зрости

Число українських виробників сирів, чия продукція забороняється до ввезення в РФ, може зрости

Глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко не виключив, що число українських виробників сирів, чия продукція забороняється до ввезення в РФ, може зрости.

"Поки мова йде про трьох підприємствах. Але якщо нам попадеться продукція інших виробників, не відповідає російським вимогам, значить, і вони додадуться до цього списку", - сказав Онищенко "Інтерфаксу" в четвер після зустрічі з міністром аграрної політики України.

Раніше Росспоживнагляд почав вилучати з обігу в Росії і призупинив ввезення в РФ сирів українських виробників ПП "Прометей" (Чернігівська область), АТ "Пирятинський сирзавод" (Полтавська область) і ТОВ "Гадячсир" (Полтавська область).

За словами Онищенко, дана продукція не відповідає російським вимогам технічного регламенту на молочну продукцію та молоко.

"Хочу особливо підкреслити: ми наполягаємо на тому, що для себе українські підприємства можуть виробляти продукцію якого хочете якості, за якими хочете документам, але якщо ви її випускаєте на російський ринок, то будьте ласкаві випускати її з російським вимогам", - сказав він.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини