Україна щорічно експортує 80 тис. т сиру - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна щорічно експортує 80 тис. т сиру

Україна щорічно експортує 80 тис. т сиру в 16 країн світу. При цьому 65 тис. т вітчизняні виробники сирної продукції щорічно експортують до Росії. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк, слова якого передає прес-служба відомства.

За словами міністра, на три заводи, сири яких були заборонені Роспотребнадзором, доводиться більше 30% сиру, який експортується в Росію.

"Тобто заборона експорту на продукцію цих заводів є суттєвим, але не катастрофічним. В цьому немає нічого кричущого, адже недавно ми мали можливість спостерігати, як Японія заборонила ввезення аграрної продукції з розвинених країн світу", - підкреслив керівник МінАПіП.

Як повідомляла раніше компанія "ПроАгро", 8 лютого 2012 глава Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини РФ Г. Онищенко заявив, що підписав документи про вилучення з продажу в Росії та зупинення ввезення в РФ сирної продукції трьох українських підприємств: ПП "Прометей" (Чернігівська обл.), АТ "Пирятинський сирзавод" (Полтавська обл.) і ТОВ "Гадячсир" (Полтавська обл.).

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини