Мінекономрозвитку Україна пропонує визначати товари, чиї експортні контракти підлягають реєстрації на біржі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Мінекономрозвитку Україна пропонує визначати товари, чиї експортні контракти підлягають реєстрації на біржі
Курсы НБУ на сегодня

Мінекономрозвитку Україна пропонує визначати товари, чиї експортні контракти підлягають реєстрації на біржі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі Україна пропонує визначати товарні активи, експортні контракти по яких підлягають обов'язковій реєстрації на біржі. Про це йдеться в проекті концепції розвитку біржового товарного ринку, опублікованому на сайті міністерства.

Очікується, що це надасть регулятору гнучкий механізм регулювання експортних операцій щодо товарів, які мають стратегічне значення для України залежно від кон'юнктури ринку.

Крім того, у концепції наголошується на необхідності створення системи біржового цінового моніторингу, стимулювання сертифікованих зернових складів до участі в біржових технологіях.

"Такий підхід обумовлений тим, що реальну цінову ситуацію на зерно на сьогодні формують зернові склади. Однак цінова інформація складів і елеваторів важкодоступна і неінтегрованості в єдину інформаційну систему. У світовій практиці елеватори щодня двічі або тричі на день здійснюють індикативні котирування (інформаційні котирування без зобов'язань укладення контракту) на біржі. До цієї інформації забезпечений доступ для членів біржі та державного регулятора (інші учасники можуть її отримати на платній основі) ", - йдеться в документі.

Нагадаємо, раніше МінАПіП рекомендувало зернотрейдерам обмежити експорт пшениці у зв'язку із загрозою пересіву озимих.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини