Зразки українського сиру відправлені в іноземні лабораторії - І. Бісюк - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Зразки українського сиру відправлені в іноземні лабораторії - І. Бісюк

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України направила зразки українського сиру в іноземні лабораторії для експертизи на відповідність стандартам якості. Про це в інтерв'ю УНІАН повідомив глава Госветфітослужби І. Бісюк.

"Ми паралельно проводимо дослідження в лабораторіях інших країн. Минулого тижня були відправлені 4 зразка", - повідомив І. Бісюк, зазначивши, що зразки відібрані з продукції, виробленої до початку року підприємствами, які звинуватили в фальсифікат і обмежили експорт в РФ. За його словами, результати дослідження можна очікувати в середині березня.

Відповідаючи на питання, чи будуть за результатами дослідження прийматися будь-які дії чи санкції, І. Бісюк сказав, що "ці результати, швидше за все, для підтвердження того, що ми правильно проводимо дослідження в нашому інституті і наших лабораторіях".

При цьому він зазначив, що ветфітослужба продовжує проводити дослідження сирів у власних лабораторіях, і "на п'ятницю на вечір у всіх пробах, які ми проводили з дослідження сирів, ми рослинних жирів не знайшли ніде".

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини