Австралія: прогноз експорту пшениці в 2011/12 МР збільшено на 3,2% до рекордних 22,3 млн. т - ABARES - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Австралія: прогноз експорту пшениці в 2011/12 МР збільшено на 3,2% до рекордних 22,3 млн. т - ABARES

Австралійське бюро економіки сільського господарства та ресурсів і науки (ABARES) підвищило прогноз виробництва пшениці в Австралії в 2011/12 МР на 4,2% до рекордних 29,5 млн. т. Це більше врожаю попереднього сезону на 5,7%.

Внутрішнє споживання становить у країні близько 6 млн. т / рік. Інший обсяг експортується.

Прогноз експорту був збільшений на 3,2% до рекордних 22,3 млн. т. Поставки зростуть проти 2010/11 МР на 20%.

Старший аналітик з питань зернових і олійних Rabobank Australia Дін Сміт вважає, що австралійські постачальники можуть зіткнутися з деякими труднощами при експорті такого великого обсягу зерна, значна частина якого представлена ​​продукцією з низьким вмістом білка. Крім того, вони зіткнуться з високою конкуренцією з боку інших країн. У цій ситуації австралійська продукція буде пропонуватися за невисокими експортними цінами, чому сприяє і збільшення вартості зберігання продукції.

Як повідомляла компанія "Проагро", фахівці Rabobank прогнозують, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) експорт пшениці з Австралії до Китаю збільшиться вдвічі в порівнянні з попереднім маркетинговим роком до 1,2 млн. т, чому сприяє дешевизна австралійської продукції в порівняно з американською кукурудзою.

Особливо конкурентоспроможної є австралійська білозерні стандартна пшениця із вмістом протеїну на рівні 10%. Останнім часом в Китай було поставлено близько 93 тис. т цієї продукції; передбачається, що вона буде використана для відгодівлі поголів'я свиней.

За прогнозом Rabobank, в 2011/12 МР (квітень-березень) виробництво пшениці в Австралії досягне рекордних 27,7 млн. т; країна експортує 21 млн. т.

Прогнози великого врожаю в країні є причиною низької вартості австралійського зерна.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини