IFC виділить агрохолдингу "Мрія" $ 5 млн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

IFC виділить агрохолдингу "Мрія" $ 5 млн.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) в рамках Cleaner Production Loan Facility виділить агрохолдингу "Мрія" п'ятирічний кредит на суму до $ 5 млн. Відповідний проект схвалила рада директорів корпорації. Про це повідомив глава представництва IFC в Україну Руфат Алімарданов. У корпорації уточнили, що необхідні документи підписані 6 лютого 2012 передає прес-служба УАК, посилаючись на повідомлення ІА "Інтерфакс".

Кошти планується направити на виконання рекомендацій експертів корпорації з підвищення ефективності 4 з 6 цукрових заводів агрохолдингу, розташованих в Тернопільській області, в частині скорочення споживання ними електроенергії, води та емісії вуглекислого газу. Загальна вартість проекту становить $ 12,5 млн.

Як повідомлялося, агрохолдинг "Мрія" вже співпрацює з IFC. У 2011 р. агрохолдинг залучив від корпорації $ 60 млн. для розвитку діяльності.

Агрохолдинг "Мрія", заснований в 1992 р. Іваном і Клавдією Гутамі, обробляє с / г землі в 4 областях Західної Україні. Спеціалізується на вирощуванні пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гречки, картоплі та ін У червні 2008 р. Mriya Agro Holding завершила приватне розміщення 20% акцій на загальну суму $ 90,1 млн., а в березні 2011 р. розмістила 5 - річні єврооблігації на $ 250 млн.

"Мрія" в січні-вересні 2011 р. отримала $ 114,88 млн. чистого прибутку, що на 18,5% менше, ніж за аналогічний період 2010 р. Виручка компанії зросла в 2,3 рази - до $ 111,91 млн.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини