МінАпіП Україна має намір встановити вимоги до організації виробництва продукції бджільництва - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАпіП Україна має намір встановити вимоги до організації виробництва продукції бджільництва

Міністерство аграрної політики і продовольства має намір встановити вимоги до організації виробництва продукції бджільництва. Про це йдеться в проекті наказу міністерства.

Зокрема, згідно з проектом, територія об'єкта, де налагоджено виробництво продукції бджільництва, повинна бути огороджена, під'їзні шляхи та дороги, доріжки для пішоходів і розвантажувальні майданчики на об'єкті повинні бути заасфальтовані та обладнані водостоком, щоб забезпечити можливість мийки та дезінфекції, територія підприємства повинна бути озеленена. Крім того, об'єкти повинні будуть працювати в режимі підприємств закритого типу.

Об'єкти з переробки продуктів бджільництва повинні мати такі підрозділи: ділянка приймання сировини; приміщення для зберігання сировини; камери декрісталлізація (розігрівання) меду; приміщення для переливання, змішування та фасування; приміщення для зберігання готових продуктів; лабораторію; приміщення для приготування дезінфікуючих розчинів і склад зберігання деззасобів.

Проект наказу розроблено, щоб забезпечити виконання законів "Про безпечність та якість харчових продуктів" та "Про ветеринарну медицину".

МінАПіП розраховує, що дане рішення дозволить збільшити виробництво і ввести в обіг безпечний мед та інші продукти бджільництва, а також збільшити потенційні можливості експорту меду та інших продуктів бджільництва.

В даний час, згідно з пояснювальною запискою до проекту, відсутні спеціальні документи, що регламентують нормативи роботи зазначених підприємств, їх діяльність регулюється законодавством у сфері безпеки продукції.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини