Укргідрометцентр прогнозує пересівання 50% озимих під урожай 2012 - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Укргідрометцентр прогнозує пересівання 50% озимих під урожай 2012

Гідрометеорологічний центр прогнозує пересівання 50% озимих під урожай 2012 р. Про це повідомила начальник відділу агрометеорології Т. Адаменко.

"За результатами, які зафіксували стан рослин перед похолоданням, близько 20% не зійде. Я думаю, що через холоди додасться не менше 20-30%", - сказала вона.

Т. Адаменко пояснила, що вже отримані результати проб, які були взяті в січні до настання морозів. Вона зазначила, що більш точну оцінку стану озимих після перезимівлі Гідрометцентр дасть до кінця березня. Начальник відділу нагадала, що в поточному році в окремих регіонах була зафіксована рекордно низька температура на глибині залягання вузла кущіння.

У той же час вона додала, що в західних областях, а також більшості центральних, де присутній повноцінний сніговий покрив, умови для зимівлі рослин нормальні. Як повідомляло агентство, Міністерство аграрної політики і продовольства станом на 26 січня оцінювало 66,8% посівів озимих зернових культур з отриманих на 7,11 млн. га сходів як гарні й задовільні.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини