Українські фермери віддають суспільству 800 грн. з кожного гектара землі - УАК - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Українські фермери віддають суспільству 800 грн. з кожного гектара землі - УАК

В останні 5 років з кожного гектара оброблюваної землі в Україну фермери віддають суспільству 800 грн. Про це заявив на XXII з'їзді Асоціації фермерів і приватних землевласників України, президент Української аграрної конфедерації (УАК) Л. Козаченко.

"За нашими підрахунками, за останні п'ять років з кожного гектара оброблюваної землі в Україну фермери віддають решті суспільства 800 грн. Це втрати, які несуть фермери від неповернення ПДВ експортерам зерна, різних заборон експорту сільгосппродукції, від регулювання в" ручному режимі "цін на соціальні види продовольства. За рахунок цього ми маємо, порівняно з Європою, в 6 разів дешевше хліб, на 45% дешевше молоко, удвічі дешевше м'ясні вироби, в 2,5 рази - соняшникова олія. Для того щоб галузь не була соціальним донором, ми повинні перейняти досвід цивілізованих держав і ввести в Україну адресний продовольче субсидування малозабезпеченого населення ", - зазначив Л. Козаченко.

Підсумовуючи, лідер УАК відзначив, що не фермери повинні виконувати соціальну роль, а держава: "Якби фермери через своїх представників були присутні в органах законодавчої влади, такого б сваволі щодо їх інтересів держава не допускало".

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини