Запаси зерна в Україну на 66% вище торішніх - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Запаси зерна в Україну на 66% вище торішніх

Запаси зерна в Україну на 66% вище торішніх

Запаси зерна в аграрних підприємствах України (крім малих) і підприємствах, що займаються його зберіганням і переробкою, до 1 лютого склали 23,6 млн. тонн, що на 66% більше в порівнянні з аналогічною датою 2011 р., повідомила Державна служба статистики.

Згідно з її даними, на зазначену дату, зокрема, запаси пшениці становили 8,9 млн. тонн, ячменю - 2,3 млн. тонн, кукурудзи - 11,2 млн. тонн, жита - 0,2 млн. тонн.

Безпосередньо в аграрних підприємствах до 1 лютого запаси зерна склали 11,2 млн. тонн, що на 69% більше торішнього показника, в тому числі пшениці - 4,1 млн. тонн, ячменю - 1,5 млн. тонн, кукурудзи - 4, 8 млн. тонн, жита - 0,1 млн. тонн.

Підприємства, що займаються зберіганням і переробкою зерна, мали в наявності 12,4 млн. тонн зерна, що на 63% більше, в т.ч. підприємства, що здійснюють зберігання зерна, - 9,6 млн. тонн (на 65% більше).

Згідно з даними Держстату, запаси насіння соняшника до 1 лютого склали 4,1 млн. тонн, що на 6% більше, ніж на аналогічну дату минулого року. Безпосередньо в аграрних підприємствах зберігалося 2 млн. тонн (на 97% більше, ніж роком раніше), а на підприємствах, що здійснюють їх переробку та зберігання, - 2,1 млн. тонн (на 25% менше).

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини