Імпорт насіння кукурудзи не звільнять від ПДВ - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Імпорт насіння кукурудзи не звільнять від ПДВ

Імпорт насіння кукурудзи не звільнять від ПДВ

Міністерство аграрної політики і продовольства Україні відмовилося від наміру звільнити імпорт насіння кукурудзи від обкладення податком на додану вартість (ПДВ). Про це повідомив сьогодні в бесіді з журналістами міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.

За його словами, законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування насіння кукурудзи" не буде вноситися на розгляд Верховної Ради.

«Звільнення від ПДВ (імпорту насіння кукурудзи - ред.) Ми не будемо вносити, тому що досить мало часу і досить маленький об'єм», - повідомив М.Присяжнюк. Він зазначив, що обкладення імпорту насіння кукурудзи ПДВ збережеться, при цьому додав, що міністерство провело переговори з постачальниками насіння і досягло домовленостей про стабільність цін на насіння.

Нагадаємо, в січні Мінагропрод запропонував тимчасово, до 1 травня 2012 року, звільнити імпорт насіння кукурудзи від обкладення податком на додану вартість (ПДВ).

Відповідний законопроект був підготовлений з метою зниження вартості імпортованих насіння кукурудзи, які будуть використані для пересіву озимих зернових, шляхом звільнення від сплати ПДВ при ввезенні на митну територію Україну. За даними Мінагропроду, було потрібно створити сприятливі умови для ввезення на територію Україну насіння кукурудзи в зв'язку з необхідністю пересівання близько 2 млн. га зернових культур. «Основний культурою для пересіву є кукурудза, площі якої в 2012 році планується збільшити до 4,3 млн. га, що в порівнянні з минулим роком на 700 тис. га більше, що передбачає імпорт насіння кукурудзи в обсязі до 30 тис. тонн», - говорилося в пояснювальній записці до законопроекту.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини