Збірка тракторів АГРОМАШ 50ТК буде проводитися в Україну - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Збірка тракторів АГРОМАШ 50ТК буде проводитися в Україну

Збірка тракторів АГРОМАШ 50ТК буде проводитися в Україну

В Україна прибули перші машинокомплекти російських тракторів АГРОМАШ 50ТК виробництва спеціалізованих підприємств машинобудівної-індустріальної групи «Концерн« Тракторні заводи ».

Збірка тракторів проводитиметься на заводі в місті Біла Церква. Продукція цього підприємства добре відома місцевим аграріям: в заводських корпусах вже кілька років проводиться збірка комбайнів «Єнісей 950» з комплектуючих, що поставляються Красноярським заводом комбайнів (КЗК), що входять до групи підприємств «Тракторних заводів».

У своїй ніші по співвідношенню ціни і якості комбайни «Єнісей» на ринку сільгосптехніки Україні не мають рівних, так як 53% деталей виробляється безпосередньо в країні. Завдяки чому машина входить до реєстру техніки українського виробництва, при покупці якої частина вартості може компенсуватися з держбюджету України, а також до переліку техніки, яка може набуватися Національною акціонерною компанією «Украгролізинг».

Зараз персонал Білоцерківського заводу відпрацьовує процеси по збірці АГРОМАШ 50ТК. Найближчим часом машина надійде в продаж.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини