Компанія "Nestle" планує в 2012 р. інвестувати близько $ 15 млн. в кондитерську фабрику "Світоч" - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Nestle" планує в 2012 р. інвестувати близько $ 15 млн. в кондитерську фабрику "Світоч"

Компанія "Nestle" (Швейцарія) планує в 2012 р. інвестувати близько $ 15 млн. в приналежну їй Львівську кондитерську фабрику "Світоч".

"Ця цифра (інвестицій в" Світоч "- ІФ) близько $ 15 млн., але вона ще уточнюється", - сказав генеральний директор Nestle в Україні та Молдові Мауріціо Патарнелло.

Він зазначив, що інвестиції будуть спрямовані в розвиток виробництва вагових цукерок, шоколадних батончиків та кави. Зокрема, компанія планує встановити нову лінію по упаковці кави "Nescafe".

Керівник компанії також повідомив, що "Nestle" має намір в 2012 р. інвестувати $ 5 млн. в будівництво дистрибуційної цента в Харкові, який буде займатися розподілом продукції по Східній Україні.

Як повідомлялося, "Nestle" в минулому році інвестувала в модернізацію і розширення виробництва на фабриках групи в Україну близько 126 млн. грн.

Компанія "Nestle" є одним з найбільших виробників продуктів харчування у світі. Компанія почала свою діяльність в Україну в 1994 р. з відкриття представництва. В даний час до групи компаній "Nestle" в Україні входять: ЗАТ "Львівська кондитерська фабрика" Світоч ", ТОВ" Нестле Україна ", ВАТ" Волиньхолдинг "і ТОВ" Техноком "(ТМ" Мівіна "). Nestle просуває в країні такі міжнародні бренди, як Nescafe, Nesquik, Maggi, Nuts, Friskies, KitKat, Nuts та інші.

Бізнес Nestle в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини