Миронівський хлібопродукт: на 16 лютого 2012 стан посівів озимої пшениці задовільний - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Миронівський хлібопродукт: на 16 лютого 2012 стан посівів озимої пшениці задовільний

Як повідомили в прес-службі ВАТ "Миронівський хлібопродукт" (МХП), на 16 лютого 2012 посіви озимої пшениці в с / г підприємствах компанії становили 45,3 тис. га.

Згідно з повідомленням, засіяні були в основному площі в регіонах з досить складними умовами по зволоженню і значними ризиками поганих сходів (Крим, Хмельницька обл., Сумська обл., Івано-Франківська обл.). У свою чергу, незасіяні площі були частково засіяно озимим ячменем і навесні будуть засіяні ярою пшеницею і яровим рапсом.

"Станом на 16 лютого поточного року стан посівів озимої пшениці задовільний, рослини фізіологічно здорові завдяки тому, що восени були виконані всі заплановані технологічні операції для підвищення потенціалу врожайності в 2012 р. Пересівши на сьогодні не планується. В цілому очікується запланований у бюджеті підприємств урожай пшениці ", - говориться в повідомленні МХП.

У холдингу відзначають, що високі осінні температури та опади у грудні 2011 р. і в першій декаді січня 2012 значно поліпшили фізіологічний стан озимої пшениці та інших озимих культур. Фітосанітарний моніторинг посівів у кінці минулого року і в січні-лютому 2012 р. показав, що при подальшому відсутності погодних аномалій існує висока вірогідність отримання хорошого врожаю.

"Низькі температури повітря в третій декаді січня ц.р. не матимуть негативного наслідки на стан посівів озимої пшениці, так як вони знаходяться під шаром снігу від 10 до 25 см. Відлиги, яка могла б привести до утворення крижаної кірки, в цей час не було ", - повідомили в МХП.

Також повідомляється, що сьогодні підприємства ВАТ "Миронівський хлібопродукт" готуються до підживлення посівів озимої пшениці азотними добривами після відновлення вегетації. Для цього вже були закуплені азотні добрива на 95% площ і укладені угоди на постачання рідких азотних добрив для поставок їх в період внесення.

Наступний плановий моніторинг стану посівів озимої пшениці компанія планує провести з настанням нульової температури методом відбору монолітів, згідно із затвердженими методиками.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини