Пересівання озимих обійдеться аграріям Україні в 7 млрд. грн. - УАК - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Пересівання озимих обійдеться аграріям Україні в 7 млрд. грн. - УАК

Пересівши 3,5 млн. га озимих культур обійдеться аграріям Україні в 7 млрд. грн. Про це сказав президент Української аграрної конфедерації (УАК) Л. Козаченко в ході круглого столу "Світові продовольчі ринки і продовольча безпека України", передає прес-служба УАК.

За його словами, "при таких обсягах пересіву яровими замість загиблих пшениці та ріпаку ми зможемо зберегти урожай на рівні середнього за останні 5 років".

При цьому Л. Козаченко додав, що "через погіршення економічного клімату інвестори свідомо відмовляються від України і повертаються в сторону Бразилії, незважаючи на те, що погодний клімат в нашій країні значно більш сприятливий для ведення сільського господарства".

Він зазначив, що при залученні протягом 5-7 років $ 65-70 млрд. інвестицій в сільське господарство України, галузь могла б дати експортний потенціал в обсязі $ 30 млрд. з подальшим зростанням до $ 45 млрд.

"Однак це далеко від реалій, тому що в результаті елементарного аналізу ситуації в Україні незалежні інвестори роблять для себе невтішні прогнози щодо інвестування в нашу країну", - резюмував президент УАК.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини