У 2011 р. с / г підприємства компанії "HarvEast Holding" виробили 57 тис. т молока - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2011 р. с / г підприємства компанії "HarvEast Holding" виробили 57 тис. т молока

У 2011 р. сільськогосподарський холдинг "HarvEast" виробив 57 тис. т молока, зберігши обсяги виробництва на рівні 2010 р. При цьому товарність молока збільшено до 93%. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби холдингу.

"Наш найближчий пріоритет - підвищення якості виробленого молока та збільшення продуктивності стада, - говорить директор по тваринництву HarvEast Holding Ф. Крюківський. - Зараз ми працюємо над реорганізацією виробництва, підвищенням генетичного статусу поголів'я, оптимізацією раціонів, поліпшенням кормової бази та показників у відтворенні".

З початку 2012 р. холдингу вже вдалося збільшити продуктивність корови на 10% в порівнянні з 2011 р.

Довідка: HarvEast Holding - сільськогосподарський холдинг, що володіє і управляє активами в Донецькій, Запорізькій, Черкаській, Житомирській областях та АР Крим. Основні напрямки діяльності Холдингу: рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи) і молочне тваринництво.

Холдинг HarvEast створений 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПАТ "ММК ім. Ілліча". Загальний банк оброблюваної землі становить близько 220 тис. га; поголів'я великої рогатої худоби - понад 30 тис. голів.

Акціонерами HarvEast Holding є група СКМ і група "Смарт-Холдинг".

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини