гумат калію - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Повернутися до списку
11.10.2017

Закритий гумат калію

Назва препарату
Виробник (Країна) Діюча речовина
ЕКСТРА ПЛЮС ТОВ «НВК ОРГАНІК ГРУП» (Україна) концентрат гумінових та фульвових
Кількість: 1.00 л Запропонована ціна: 200.00 UAH за одиницю з ПДВ
Автор: Науково-виробнича компанія ОРГАНІК ГРУП», ТОВ, 0687586121, 0687586121
Дійсний до: 11.01.2018
Місцезнаходження товару: Рівненська область, Рівненський район
Доставка: Ні
Передоплата: 100%
Коментарі до пропозиції:

ЕКСТРА ПЛЮС – це концентрат гумінових та фульвових кислот виготовлений із екологічно чистого екстракту бурого вугілля з застосуванням сучасних інноваційних технологій.

Препарат розроблений спільно з фахівцями польської фірми THE Sp.zo.o., які є виробниками натурального органічного стимулятору росту рослин TOTALHUMUS, що є лідером в своєму сегменті в світі.

ЕКСТРА ПЛЮС  за якісними показниками та ціною спеціально адаптований для ринку України.

Перевагами нашого продукту серед інших подібних продуктів на ринку України є те, що:

-         Концентрат на 100% є натуральним органічним продуктом без застосування хімічних синтетичних та штучних компонентів;

-         Препарат не містить в собі патогенних мікроорганізмів, вірусів, яєць паразитів та шкідників;

-         Продукт містить в собі весь комплекс мінералів, мікроелементів, амінокислот та вітамінів, що містяться в бурому вугіллі;

-         Концентрат є надзвичайно економічно вигідним: на одну обробку одного гектару площі використовується 200 мл концентрату, що в грошовому еквіваленті дорівнює 40 грн з ПДВ!

Концентрат застосовують для передпосівної обробки насіння та висадкового матеріалу; під час весняної культивації ґрунту; для кореневого та листового підживлення рослин в період вегетації; для рекультивації поживних залишків; після повеней, пожеж та інших природних катаклізмів.

Застосування концентрату гумінових та фульвових кислот ЕКСТРА ПЛЮС – це запорука відновлення та підвищення родючості ґрунту , це суттєвий приріст врожайності, це гарантія отримання еколологічно чистої продукції високої якості та заощадження Ваших коштів!

відгуки0