Фацелія пижмолиста - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Фацелія пижмолиста

Сьогодні фацелія пижмолиста є досить відомою рослиною, використовуваною для годування тварин. Зазвичай його використовують як зелений корм або силос - в будь-якому випадку, харчова цінність рослини не втрачається. Фахівці оцінюють кормову цінність даної трави як середню. Перетравність протеїну - 66%, жиру - 65%, а клітковини - 54%. Це досить непогані показники.

Варто пам'ятати, що трава фацелія повинна збиратися до цвітіння (у разі, якщо вона піде на зелений корм), тому що практично всі сорти фацелії занадто швидко грубіють після цвітіння. Якщо ви хочете зібрати траву на силос, потрібно дочекатися цвітіння, але ні в якому разі не тягніть - потрібно встигнути до зав'язування насіння.

Насіння фацелії пижмолистяної досить холодостійкі, а рослини можуть навіть витримати заморозки до -6 градусів за Цельсієм. Рослина однорічна - це варто враховувати.

У нашому магазині ви знайдете і зможете придбати тільки найкраще насіння фацелії піжмо листяної від перевірених постачальників. Ми пропонуємо вам тільки якісний продукт, повну інформацію про який ви зможете прочитати в описі конкретного товару.

  • Заявник: Національний науковий центр "Іінститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича Національної академії аграрних наук" Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Фацелія пижмолиста Рік реєстрації: 1995
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Фельдзаатен Фройденбергер ГмбХ унд Ко.КГ Підтримувач: Власник: Фельдзаатен Фройденбергер ГмбХ унд Ко.КГ Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Фацелія пижмолиста Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0