Гірчиця чорна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Гірчиця чорна

Офіційна назва культури Brassica nigra або гірчиця чорна, проте, часто її називають справжньою або французькою гірчицею. Найбільш поширена вона в тропічних зонах Африки та Азії, але деякі підвиди такої гірчиці проростають і прекрасно себе почувають і на території України.

Гірчиця вишукана

Хімічний склад гірчиці дає можливість використання її в харчовій і фармакологічній галузях. Так насіння чорної гірчиці застосовують при виробництві відмінного алілгірчичного та ефірного масла. У свою чергу ефірне масло використовують при виготовленні знаменитої «Столовою гірчиці».

Чорна гірчиця - прекрасний медонос. Цим широко користуються бджолярі, отримуючи виключно смачний і корисний мед. Знаходить застосування не тільки насіння, але й зелене листя культури. Медицина також не обійшла стороною чорну гірчицю, яка допомагає при лікуванні запалення легенів, бронхітів, ревматизму.

Купити насіння гірчиці чорної

Якщо необхідно купити будь-які сорти чорної гірчиці, то це можна зробити прямо тут за доступними цінами. Крім того, можна тут же дізнатися, хто виробник товару, іншу корисну інформацію. Якщо потрібен опт, то це теж не є проблемою.

  • Заявник: Івано - Франківський інститут агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Івано - Франківський інститут агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: олійні та прядивні Культура: Гірчиця чорна Рік реєстрації: 2006
    детальніше відгуки: 0