Костриця різнолиста - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Костриця різнолистна

Костриця різнолистна, хоча і відноситься до кормових культурах, стає все більш і більш популярною серед любителів газонів і оформлювачів ландшафтного дизайну. Цю тенденцію вже давно відзначили і українські, і зарубіжні селекційні інститути, регулярно пропонують ринку все нові сорти костриці різнолистної, які полегшують догляд за газоном і надають йому більш вишуканий вигляд.

Насіння різнолистної костриці легко приймаються на практично будь-якому грунті, рослина стійка до нестачі світла і короткочасної посухи, навіть при найнесприятливіших погодних умовах костриця на наступний рік дає завжди непоганий урожай насіння.

Кожен сорт трави костриці активно застосовується для створення паркетних газонів біля будинку, для засівання придорожніх зон і спортивних газонів.

Ми пропонуємо тільки кращі сорти костриці різнолистної, створені передовими селекційними інститутами України та зарубіжжя за найдоступнішими цінами. Ми гарантуємо вам найкращу в країні співвідношення ціни і якості для насіннєвого матеріалу.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Костриця різнолиста Рік реєстрації: 1980
    детальніше відгуки: 0