Лимонник китайський - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Лимонник китайський

Це не тільки корисна, але і достатньо красива рослина. Навесні лимонник китайський радує своїх господарів білосніжними запашними гронами квітів, а восени, на тлі жовтого листя, що дозрівають яскраво-червоні ягоди виглядають не менш ефектно. Своєчасний полив і підживлення дозволить поправити здоров'я цими цілющими ягодами і прикрасити своїм виглядом присадибну ділянку.

Всі сорти лимонника китайського є невибагливими кучерявими рослинами, довжина ліан яких досягає 10 метрів. Починає плодоносити на 5-6 рік життя.

Хороший ріст і врожайність дає на незатінених, але захищених від вітрів місцях. Висаджувати лимонник можна саджанцями та насінням у квітні місяці. Приживаються легко при періодичному розпушуванні, своєчасному видаленні бур'янів і достатньому зволоженні в жарку погоду.

Одним з кращих сортів за продуктивністю і зростанням культури визнаний Садовий-1, виведений вітчизняними селекціонерами Національного Ботанічного саду НАУ. Купити насіння лимонника китайського можна на сайті за цінами від виробника, з можливістю доставки в будь-який регіон.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Плодові та ягідні Культура: Лимонник китайський Рік реєстрації: 1998
    детальніше відгуки: 0