Майоран садовий - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Майоран садовий

Майоран садовий відомий ще з часів Стародавнього Єгипту та Стародавнього Риму. У культурах цих країн він цінувався як лікарський, пряна і декоративна рослина. У країнах Середземномор'я майоран здавна вирощувався у садах - звідси приставка «садовий» до його назви. З латинської майоран перекладається як «нев'янучий», а з арабської - «незрівнянний».

Ця рослина відноситься до сімейства Губоцвіти. Майоран садовий володіє дрібними рожевими або пурпуровими квітами, котрі представляють собою щитковидні волоті. Майоран світлолюбний, погано переносить заморозки і добре росте на родючих грунтах.

Застосування майорану

Майоран трава активно застосовується в кулінарії в якості приправи. Страви з додаванням майорану не тільки стають смачніше, але і краще засвоюються.

Плоди майорану багаті вітаміном С, каротином, рутинном та іншими корисними речовинами. З плодів отримують олію з пряно-квітковим ароматом, яка високо цінується у фармацевтиці.

Сорти майорану

В Україні популярністю користуються три основні сорти садового майорану:

  • Ласунка;
  • Сканді;
  • Тушинський Семко;

Купити насіння майорану, а також ознайомитися з інформацією про сорти і виробників можна на цьому сайті. Ціни від виробника, співпраця з надійними постачальниками і зручність оформлення замовлення - ось переваги купівлі насіння у нас.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Майоран садовий Рік реєстрації: 1999
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Майоран садовий Рік реєстрації: 2004
    детальніше відгуки: 0