Полин естрагон (тархун) - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Полин естрагон (тархун)

Полин естрагон (естрагон, тархун) - це трав'яниста багаторічна рослина. Вона відноситься до сімейства айстрових, рід Полин.

Опис рослини

Висота цієї рослини коливається в межах 40 - 150 см. Для неї властива наявність невеликого числа голих прямостоячих стебел і дерев'янисті, повзучі кореневища. Щороку з бруньок розташованих на кореневищах з'являються нові пагони. Колір стебел жовто-бурий, а листя на них довгасті і загострені. Естрагон має квітки блідо жовтого кольору. Рослина має плоди, які представляють собою довгасту сім'янку бурого забарвлення.

Тархун можна розділити на два види:

  • без запаху
  • із запахом

Пахучі сорти полину (естрагону) частіше вирощують на городах.

Особливості рослини

Всі сорти естрагону добре переносять низькі температури, але в особливо суворі зими їх все ж слід вкривати. Це рослина не вимоглива до грунтів, але краще всього росте на вологій, родючій, некислій землі з глибоким орним шаром. На одному місці може рости протягом 8 -10 років. Після 4-5 років врожайність його помітно падає, і листя дрібнішають.

На сайті ви можете купити насіння полину (тархуна) високої якості. У каталозі представлені тільки надійні виробники, які можуть дати гарантію на свою продукцію.

  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Полин естрагон (тархун) Рік реєстрації: 2004
    детальніше відгуки: 0