Щавель тяншанський - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Щавель тяньшанський

У деяких країнах Середньої Азії та в гірських районах південного Сибіру росте щавель тяньшанський, який за своїми властивостями подібний дикоростучому кінському щавлю. Коріння щавлю тяньшанського, дозволено до використання при виробництві лікарських засобів, в промислових масштабах нормативно-технічною документацією України.

Заготівля сировини виробляється восени, після того як відбудеться відмирання надземної частини щавлю, або ранньою весною поки не настав вегетаційний період (у квітні-травні). При заготівлі коріння викопують і обтрушують від землі, обрізають секатором і обполіскують в холодній воді. Потім його просушують на сонці, відсортовують.

Наш ресурс пропонує вам купити насіння щавлю тяньшанського за низькими цінами, так як ми працюємо безпосередньо з виробниками без посередників. Ви можете вибрати різні сорти щавлю з великого асортименту, наявного у нас. У нас проводяться різні акції і знижки. У нашому магазині представлений широкий спектр продукції, тільки найкращі насіння від надійних постачальників. Ми пропонуємо вам якісний товар, а більш повну інформацію, можете отримати з опису, який додається до відповідного товару.

У нас в наявності більше 10 000 найменувань різноманітного насіння. У нас можна купити не тільки насіння, але і посадковий матеріал.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Щавель тяншанський Рік реєстрації: 1988
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Щавель тяншанський Рік реєстрації: 2001
    детальніше відгуки: 0