Сильфій суцільнолистий - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Сильфіда суцільнолиста

Сильфіда суцільнолиста є не тільки висококласним кормом для худоби, але і вважається відмінною сировиною для використання в енергетичних, технічних цілях народного господарства.

Являє собою рослину, що досягає у висоту 2-3 метрів. Сильфіда суцільнолиста морозостійкиа рослина і може витримати низькі температури до - 20 ° С.

Багаторічна культура сімейства складноцвітих. На одному місці вона здатна виростати до 15 років, при цьому показуючи хороший урожай зеленої маси з високим вмістом протеїну і різних мінералів.

Протягом усього сезону Сильфіда дозволяє отримати два укоси, загальна врожайність яких становить 100-140 т/га.

Крім того, наземна частина рослини вважається цінною сировиною в отриманні біогазу, целюлози і твердого палива.

Насіння Сильфіда суцільнолистого є розробкою відділу нових культур НБС ім. М. Гришка НАН України. Одним з найбільш врожайних сортів є Ювілейний -90, який можна замовити на сайті з доставкою в будь-який регіон.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Сильфій суцільнолистий Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0