Сорго багаторічне (Трава Колумба) - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Сорго багаторічна (Трава Колумба)

У сільському господарстві сорго багаторічне (Трава Колумба) має дуже широке застосування. По-перше, цей невибагливий злак є відмінним кормом для великої рогатої худоби. Пагони рослини настільки багаті протеїном і поживними речовинами, що можуть повністю скласти добовий раціон тварин. По-друге, його посіви сприяють оздоровленню грунту і профілактиці виникнення ерозії. І нарешті, велика вегетаційна маса робить рослину ідеальним для заготівлі сіна.

Важливо, що насіння сорго багаторічного відрізняються високим відсотком проростання і реалізуються за доступною ціною. Придбати їх в необхідному обсязі, в тому числі і оптом, можна на нашому сайті, одночасно ознайомившись з інформацією про особливості сорту, вимогами до умов вирощування і отримати відомості про виробника. Зовсім не зайвим перед здійсненням покупки вивчити відгуки про той чи інший різновиду, щоб підібрати для себе оптимальний варіант.

Маючи південне походження, всі сорти трави сорго багаторічного абсолютно не вимогливі до клімату і догляду, не бояться посухи, відмінно ростуть на будь-якому грунті і стійкі до основних хвороб і шкідників злакових культур. Перевага даної трави, крім усього іншого, полягає у швидкому зростанні і щедрій зеленій масі. За рахунок цього фактора, витрати на закупівлю насіння повністю компенсуються зібраним урожаєм.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Сорго багаторічне (Трава Колумба) Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Сорго багаторічне (Трава Колумба) Рік реєстрації: 2000
    детальніше відгуки: 0