Стоколос прибережний - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Стоколос прибережний

Особливе місце в степових травах має корневищний злак стоколос прибережний. Досить висока рослина, має трохи опущене стебло з колосками. Світлолюбна культура не вимоглива до якості грунту, має хороші холодостійкі і посухостійкі властивості.

Цінна кормова рослина, яка використовується для заготівлі на сіно і зеленого корму, а також для пасовищ довголітнього використання. Без поливу може виростати до 7 років.

Всі сорти багаття прибережного висіваються в грунт під покрив ярих навесні звичайним способом. Бажано при цьому забезпечити хорошу зволоженість грунту і максимальну освітленість. Норма закладення насіння становить приблизно 16 кг/га.

Насіння багаття прибережного висаджують не більше, ніж на 3-4 см. Для заготівлі сіна приступають при появі волоті на рослині.

Особливу цінність з усіх сортів костра прибережного має Боян від інституту кормів НААУ. Зробити замовлення та купити насіння костра прибережного можна на нашому сайті за цінами від виробника.

  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Стоколос прибережний Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0